Zákaznícka linka

Rada Vám pomôžem a poradím mailom alebo telefonicky. Vaša Miriam.

057 2225 030
pon-pia: 8:00-15:30


Úvod » Maľovanie podľa čísel » Maľovanie podľa čísel FAREBNÝ JELEŇ – nízka náročnosť SPECIAL BLACK EDITION


        

Maľovanie podľa čísel FAREBNÝ JELEŇ – nízka náročnosť SPECIAL BLACK EDITION

Sada na maľovanie podľa čísel ARTMIE

skladom

 

Skladom: 20 000 ks
Dostupnosť: U teba DOMA o 3 - 5 pracovných dní
Číslo produktu: XONBCA001E1
Značka: ARTMIE®
Veľkosť: 40x60 cm
Vyberte si sadu na Maľovanie podľa čísel

Maľovanie podľa čísel (na čierne plátno)

.

Maľovanie podľa čísel - horúci trend, s ktorým prichádza dokonalý relax. Tajomstvo spočíva v tom, že maľujete akrylovými farbami malé políčka označené číslami na maliarske plátno. Vytvoríte si tak sami originálnu dekoráciu - maľovaný obraz na stenu.

.

Maľovanie podľa čísel na bielom plátne už zrejme poznáte. A určite ste si obľúbili aj Premium verziu so zlatými plátkami. Keďže maľovanie podľa čísel milujeme, túto obľúbenú zábavu sme posunuli na ďalšiu úroveň - maľovanie podľa čísel na čiernom plátne.

.

V čom je maľovanie na čierne plátno výnimočné?

.

Čierny podklad zaručí dojem väčšej hĺbky vášho diela. Otvára nové možnosti, ako sa pohrávať s odtieňmi farieb. Na stene pôsobí elegantne a minimalisticky. Výsledný obraz dodá interiéru umelecký dojem.

.

Ak milujete originalitu a oceňujete výnimočnosť - maľovanie podľa čísel na čierne plátno je tou pravou voľnočasovou aktivitou pre vás. Zvládnete to aj bez predošlých maliarskych skúseností. Umelecká sada na maľovanie je pripravená priamo na použitie. V balíčku nájdete čierne PROFI bavlnené maliarske plátno tradičnej talianskej výroby s vysokou gramážou 320 g/m2. Na plátne sú predtlačené políčka bielej farby s číslami na vymaľovanie. Plátno ARTMIE® naťahujeme a tlačíme na Slovensku, a to s dôrazom na kvalitu, nech váš zážitok stojí za to.

.

Plátno má hrubý smrekový rám a je pokryté niekoľkými vrstvami akrylového šepsu. V sade nájdete kvalitné akrylové farby v nádobkách (3 ml) namiešané presne pre váš motív a sadu štetcov. Pre správne napnuté plátno využite aj pribalené napínacie kliny. Vyberte si predlohu s vysvetlením, ako maľovať podľa čísel a pusťte sa do tvorenia.

.

Tip: Akrylové farby nemusíte riediť vodou, namiešali sme ich tak, aby mali ideálnu kryciu schopnosť i správnu konzistenciu.

.

 width=

Kompletná Sada na maľovanie podľa čísel ARTMIE obsahuje:

.

- 100% bavlnené čierne maliarske ARTMIE plátno na ráme PROFI s gramážou až 320 g/m² s predtlačeným vzorom a číslami,

- kvalitné, pevné a ľahké smrekové lišty, ktorých hrany sú zaoblené, aby sa predišlo poškodeniu plátna,

- napínacie kliny - slúžia na spevnenie plátna, ktoré je natiahnuté na lištách, môžete si byť istí, že vďaka nim aj po rokoch bude váš obraz dokonale napnutý,

- 3 štetce s rôznou hrúbkou štetín,

- sada kvalitných akrylových farieb bez zápachu od obľúbenej značky Royal Talens v kelímkoch (3ml) s hviezdičkami (hviezdičky označujú počet kelímkov z 1 odtieňa),

- vymaľovaný náhľad, ktorý vám pomôže správne namaľovať obraz,

- ak si vyberiete možnosť bez rámu, odošleme vám plátno, ktoré nebude natiahnuté na drevenom ráme.

YmMyY